Ożywienie miasta-kolorowe hydranty firmy Düker

NASZYM CELEM JEST:

PRODUKCJA WYTRZYMAŁYCH WYROBÓW SPEŁNIAJĄCYCH NAJWYŻSZE WYMOGI PRZY POMOCY NASZEJ KREATYWNOŚCI, SILE INNOWACJI, TECHNOLOGII PRZYSZŁOŚCI, WYSOKIEJ JAKOŚCI, PODEJŚCIA DO KLIENTA I NASZYCH USŁUG SERWISOWYCH.

Od kilkudziesięciu lat opracowujemy i produkujemy tworzącą nowe standardy armaturę przemysłową do instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowych. Cały proces produkcyjny przebiega niezmiennie w zakładach zlokalizowanych na terenie Niemiec!

PODSTAWĄ NASZEJ OFERTY PRODUKTÓW SYSTEMOWYCH jest połączenie wiedzy na temat materiałoznawstwa z długoletnim doświadczeniem w zakresie różnego rodzaju wymogów stawianych produktom, np. długiej żywotności, ochronie antykorozyjnej i antyinkrustacyjnej, odporności na działanie kwasów i na uderzenia, łatwości czyszczenia, wymagań sanitarno-higienicznych oraz ekonomiczności.

 

Naszym know-how jest połączenie żeliwa, podstawowego tworzywa, z jakiego wykonane są hydranty, z powierzchniami zabezpieczonymi emalią – szkłem technicznym. W tym celu inwestujemy w nasz zakład produkcyjny w Niemczech. To jest nasza szansa na przyszłość.

 

W PRZESZŁOŚCI hydranty nadziemne – często osamotnione, zszarzałe i zżółknięte, z widocznymi śladami oddziaływujących na nie warunków pogodowych – szpeciły przestrzeń miejską. Od kilkudziesięciu lat opracowujemy i produkujemy tworzącą nowe standardy armaturę przemysłową do instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowych. Cały proces produkcyjny przebiega niezmiennie w zakładach zlokalizowanych na terenie Niemiec!

SZARZYZNA SZPECĄCA MIEJSKI KRAJOBRAZ powinna zniknąć! Proste zadanie dla producentów: hydranty nadziemne powinny spełniać nie tylko surowe wymogi dotyczące konstrukcji, bezpieczeństwa, obsługi i przyjaznej dla użytkownika konserwacji, ale także wymagania w zakresie wyglądu i estetyki. Hydranty nadziemne firmy Düker według norm DIN EN 1074-6 oraz DIN EN 14384 to optymalne rozwiązanie!

Wytrzymałe hydranty nadziemne Düker o pięknych kształtach dostępne są teraz w wersji z emalią na całej wewnętrznej i zewnętrznej powierzchni, bez niepotrzebnych przejść.

WSPANIAŁE KOLORY - ognista czerwień, błękit kobaltowy oraz kolory specjalne: jasnoszary, ciemny antracyt, żółć albo neonowa zieleń – sprawią, że każdy hydrant zniewala swoim niepowtarzalnym urokiem. Dzięki soczystym, żywym kolorom hydranty naszej produkcji wpasują się w otoczenie, przyciągając spojrzenia nie tylko w tętniących życiem metropoliach, ale także w małych miasteczkach.

 

DZIĘKI SWOIM WSPANIAŁYM WŁAŚCIWOŚCIOM powierzchnie emaliowane są bardzo żywotne, odporne na trudne warunki zewnętrzne i graffiti oraz łatwe do czyszczenia. Emaliowane powłoki nie elektryzują się, a na ich gładkiej powierzchni nie osadza się brud ani kurz. Światło słoneczne, promienie UV, deszcz, śnieg ani sól drogowa nie powodują matowienia kolorów, nie wpływają także negatywnie na inne właściwości typowe dla tego rodzaju powierzchni. Co więcej, mimo panujących tam trudnych warunków nadają się do użytkowania w przestrzeni drogowej i tunelach. Dzięki produktom Düker Email kosztowna renowacja powłok zabezpieczających to przeszłość.