Facelifting rewizji pionowej w technice odpływu


 

Czyszczak SML firmy Duker dla instalacji pionowych zmienia swój wygląd. Dotychczas produkowany czyszczak znany jest z okrągłej płaskiej pokrywy zamykającej. W pokrywie jest rowek w którym ułożony jest okrągły sznur uszczelniający zamknięcie. Wewnątrz czyszczaka widać wgłębienie w pokrywie zgodnie z normą DIN 19522. Nowy czyszczak od wewnątrz ma kształt podobny do rury, daje to lepszy przepływ w instalacji oraz poprawia jakość uszczelnienia. Nowy czyszczak zastępuje stary od momentu wyczerpania zapasów magazynowych. W Polsce klienci otrzymują już nowy typ czyszczaka ( katalogowo model 05 ).

Trójnik ppoż. BSA90  w technice odpływu


 

Nowy trójnik przeciwpożarowy SML BSA 90 firmy Düker to trzy produkty w jednym.

Oznacza to szybką, ekonomiczną, łatwą i bezpieczną instalację. Szybki do zainstalowania jak konwencjonalny trójnik SML, ekonomiczny ze względu na brak dodatkowych grodzi i złączy, szybki i bezpieczny, ponieważ rura z tworzywa sztucznego musi być tylko włożona w gniazdo do ogranicznika wewnątrz trójnika. Szczelność połączenia jest zapewniona przez uszczelkę wargową EPDM.

Uwaga: ochrona przeciwpożarowa dla instalacji mieszanej jest już uwzględniona!

Bez dodatkowych nakładów roboczych ochrona przeciwpożarowa palnej plastikowej rury jest już uwzględniona w trójniku przeciwpożarowym Düker!

Podobnie jak w przypadku różnych producentów uszczelnień, mankiet wykonany z materiału przeciwogniowego w przypadku pożaru zamyka plastikowe połączenie rurowe . Palna rura z tworzywa sztucznego jest w ten sposób chroniona przed rozprzestrzenianiem się ognia.

Trójnik ppożarowy SML BSA 90 Düker jest zgłoszony w Urzędzie Patentowym.

Wymiary: DN 50 x 50 x 50, DN 100x100x100, DN150x150x100.